| Anonnnnn a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante experiente amuzante pe care le.ati avut?
si ce boacane faceati cand erati mici?

4 răspunsuri:
| Anonnnnn explică:

Fara al doilea ''amuzante''laughinglaughinglaughing

| Anonnnnn explică:

Eu cand eram mica.
de paste.
mancam doar galbenusul si albusul il aruncam sub patlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| chupachups1234 a răspuns:

Ne invarteam ca disperatii in roata din parc si am zburat in boscheti rolling on the floor o data cand eram la tara udam florile si dupa ce ne-am facut uzi fleasca, ne bateam cu noroi laughing Si cand eram mica mancam mamaliga goala pana nu mai puteam rolling on the floor

| Aanddre a răspuns:

"amuzante experiente amuzante?"
Miky te cam repeti thinking
Sa raspund si la intrebare. pai era la tara.stateam linistita pe banca.si am fost udata din cap pana in picioare. si peste 1-2 ore trebuia sa vin la Bucuresti rolling on the floor) [ fundita blushing ]