| anncky a întrebat:

Caare sunt cele mai amuzante nazbatii care le.ati facut cand erati mici?
FUNDOAIE pentru cea mai amuzanta intamplare big grin

Răspuns Câştigător
| Baky a răspuns:

Pai...in sufragerie aveam multe ghivece cu flori.si eu eram in scoala de mers.si luam pamant din giveci in pumn si il puneam pe jos laughing. toata sufrageria am umplut o cu pamantrolling on the floor cum mai eram si cu scoala de mers am calcat peste pamant.sau de craciun am vrut sa iau o bomboana din pom si am tras de ea.si a cazut pomu pe minerolling on the floor...nu imi mai amintesc ce nazbtii am facut laughingdar am facut multe.

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai eu cand eram mica m-am dus la baie fara sa stie cineva, am luat rujul lui mama si m-am dat cu el pe toata fata apoi m-am machiat, i-am folosit mamei tot rujul si cand m-a vaut iesind din baie cu rujul pana la urechi m-a certat i-a zis si lui tata(Mi-a tras si o palmahappy

| dany3la a răspuns:

Cand eram mica am facut multe nazbatii dar cea mai amuzanta a fost cand aveam vreo 5 ani cand vroiam sa ma tund.Eram singura acasa si ma plictiseam.Mi-am luat o oglinda si am pus-o pe pat. Aveam un piaptan mic si o forfecutza si m-am tuns.Dar sa nu va zic ce par aveamlaughing oricum nu am fost decat certata si mo-r tuns parintii scurt(cea mai groaznica pedeapsa sa ai un par lung si frumos si in doar o zi sa fi ca si cum ai fi un baiat)

| Baky a răspuns:

Mersikiss