| cosminv a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de a copia la teste?

Răspuns Câştigător
| BlIX a răspuns:

La mine la scoala cea mai buna metoda e sa iti ascunzi manualul sau caietul iar apoi ceri voie la baie si te inspiri merge mereuhappy

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pix-ul cu fituica, fituica lipita cu scoci de mana, sau... cel mai bine un coleg de banca priceput la ceea ce dati test. tongue

| OMarmotaO a răspuns:

La mine la scoala sunt niste profi asa tampiti ca o colega a stat cu caietu deschis pe banca si nu o vazut-o; un prof cica smecher o zis sa punem caietele jos dar noi cartile in banca!
tot ce conteaza sa iti cunosti proful si stii cum sa copiezi modul poate fi sub forma de fituica, scris, in fine eu prefer fituica in bancabig grin

| kynleiii a răspuns:

Pai clasicele fituici, foi rupte din carti/caiete si puse sub banca cand ai nevoie de ele tragi si ai informatia, scrisu' pe scaun, pe banca, pe o foaie cu pix din ala transparent. eu una folosesc mult telefonul, fac poze la lectie si copiez(am un telefon foarte bun pentru asta, are tastele de zoom deasupra ecranului, camera de 2 plus blitz). sau eventual mai scriu ceva informatii in mesaje, daca nu...copiez direct din caiet. Veche copiuta, sa-ti scrii pe mana, cu caietul in banca sau ghiozdan, iti iei un caiet cu coperta si il ti sub test ca sa scrii frumos iar copiutele le bagi sub coperta si daca coperta colorata o tai intr-o parte, daca sti subiectele te inregistrezi pe telefon si in timpul testului asculti prin casti... dar cel mai bine inveti e mult mai bine.
funda?

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Eu tot timpul cand am un test imi scriu pe telefon ori imi fac fituici si le pun in penar.
Bafta!winking