| Alex a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de a copia la examen?

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Invatand din greu pentru a-l trece!

| winchesters a răspuns:

Nu te baza pe asta. Mai bine ti-ai invata
Multa baftaalove struck
Pa-pa

| Astaeparereamea a răspuns:

Acela de a copia din mintewinking

| UninspiredName a răspuns:

Nu stiu.pentru ca chestiile cu scrisul pe mana sau in mesaje sunt invechite si cam inutile iar metoda cu casti pentru copiat ar fi ceva daca ai avea voie cu casti la examen.big grin.Dar tu o sa stai atat de mult gandindu'te in ce mod sa copiezi mai bine incat la un moment dat o sa iti dai seama ca timpul asta pe care l'ai consuma degeaba il puteai folosi pentru a invata...da e treba ta.nu sunt o fana a invatatului chiar il urasc.eu de multe ori improvizez definitii si chestii de genu' mrg.big grin Succes!

| ThrustMe a răspuns:

Invatatul...

| Maria123 a răspuns:

La examen chiar nu-i de glumit. Daca la teste sau d-astea mai merge sa copiezi,la examen chiar nu,mai ales ca acum au facut tot felul de restrictii si te si verifica, nu mai ai voie cu telefon si etc, etc.Deci nu prea ai cum si nu cred ca vrei sa risti sa fi dat afara din examen, mai bine inveti. Poate ai noroc de profesori supraveghetori care sa va lase sa copiati unii de la altii, am auzit ca asta-i noua "moda".