| icetee a întrebat:

Care sunt cele mai bune placi de skate complete : element, enjoy, jart...sau care?thinking Sunt bune astea complete?

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Birdhouse, wolker

| SkaterProFY a răspuns:

Iti zic eu placi bune : Element, Almost, Enjoy, Speed Demons, Cliche.etc Dar daca esti incepator iti pot recomanda placa completa speed demons sau almost sau poti sa-ti iei si element, eu acum am placa almost, si e foarte buna ma tine mult! Baftawinking!
Funda? happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ExpertFunny esti noob putin...Birdhouse face placi bune, dar worker e praf!

| XtremExperience a răspuns (pentru anonim_4396):

Cele mai bune placi sunte cele de la Darkstar Armor Light sunt cele mai rezistente, foarte bune mai sunt si cele Almost Impact... Iar placile de la Jart iti dau un pop foarte mare...Astea sunt mai bune si..nici Blind-urile nu's rele, sper ca te-am ajutat happy

| cosminutzu90 a răspuns:

Enjoy e cea mai buna(in afara de zero,ca asta e cea mai buna) dar e si foarte scumpa, dar merita sa dai toti banii... eu vroiam sa imi iau untrick sau un firefly, acum cum vrei uh. funda plsss

| XtremExperience a răspuns:

Intotdeauna placile complete sunt mai proaste decat cele pe piese si sincer cele mai bune ar fi Almost Impact/Double Impact, Darkstar Armor Light, Alien Workshop... astea sunt cele mai bune si rezistente dar bune pot fi si : Bling, Girl, Jart, Element, Toy Machine, DGK laughing Asa....Incearca un Almost sau Alien Workshop happy Sper ca te-am ajutatwinking

| corii_7159 a răspuns:

Dupa mine sincer sa iti zic... element.