| lucian13 a întrebat:

Care sunt metodele prin care un baiat sa faca geloasa o fata?!

Răspuns Câştigător
| alina_4026 a răspuns:

Ohoo cite metode sint.Eu iti spun ce anume pe mine ma face geloasa si nu doar pe mine dar pe orice fata care iubeste.Cind vad ca prietenul meu isi cuprinde amicile ehhhhhhhhh dar daca le mai saruta pe obraz asta ma omoara de-a binelea. Discuta cu alte fete, le cere parerea la alte lucruri la care il puteam ajuta eu.Fii amabil cu fetele, intreabale daca au nevoie de ajutor daca se afla intr-o situatie in care chiar ajutorul tau trebuie, servestele cu prajituri, intra in discutie si cu fete necunoscute.Crede-ma ca aceste lucruri daca le faci apoi va muri de gelozie.

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cineva plange dupa atentiehee hee pai ca sa fie geloasa trebuie sa ii pese de tine. Daca ii pasa de tine de ce ai mai vrea sa o chinui? Cea mai simpla si naturala este sa te porti frumos cu toate fetele.

| cosima11 a răspuns:

Pai, de obicei fetele sunt cam geloase de felul lor:p si poti ajunge la ge; lozia altei fete foarte usor happy. de ex,, sa intrii in vb cu o alta fata in preajm a ei si sa bati apropouri, sau sa faci complimente altor fete sa te auda si ea, sa o tratezi cu putina indiferenta, sunt multe.big grin

| bebbe22 a răspuns:

Te poti arata interesat de alta fata. Urmareste-i reactia. Daca o deranjeaza acest lucru inseamna ca ii pasa de tine si ca este geloasa. mult succes:*

| ANA_1796 a răspuns:

Fetelor nu le convine ca tipu sa fie indiferent cu ele...deci o metoda ar fi: Indiferentahee hee