| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat incearca sa te faca geloasa?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cand iti spune ca ii place de alta fata.ca a vorbit cu ea.etchappy

| Cryssy a răspuns:

Pai. Incearca sa iti spuna ca se duce la alta, sa vada daca tu ai incredere in el sau nu, incearca sa te puna la diferite incercari...

| @@ a răspuns:

Atunci cand te afli pe langa el. dansul incearca sa nu te "vada" sau vorbeste cu alte tipe in afara de tine
rade
face tot posibilul ca sa iti arate ca se simte bine si fara tine
si mai multti factori
dar opinia mea este sa nu te axezi pe acest baiat pentru ca nu merita
>big grin

| dannny a răspuns:

Atunci cand incepe sa iasa cu alte fete... dar doar ca sa il vezi tu.iti dai seama de asta dupa felul in care se uitat la tine cand este cu alta fata