| andreea49 a întrebat:

Care sunt orasele in care se intra la Facultatea de Psihologie cu media de la BAC? Vreau ceva concret si sigur. Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La multe facultăţi din ţară, încă NU s-a afişat modalitatea de admitere din 2015 ( sau alte detalii legate de admiterea din acest an )!

Vezi lista facultăţilor de Psihologie la linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Dacă/când te PLICTISEŞTI, poţi accesa fiecare facultate în parte şi verifici modalitatea de admitere :)
De asemenea, la fiecare poţi da click pe "Admitere" şi ai secţiunea "Rezultate" ( unde poţi vedea mediile ) şi "Subiecte"...

Toate cele bune.

| Ungureanu90 a răspuns:

Cred că te va ajuta foarte mult acest site, scrie și dacă facultatea are nevoie de media de la bac sau dacă are examen de admintere. https://psihoconsultanta.wordpress.com/......n-romania/

| andreea49 explică (pentru Ungureanu90):

Multumesc mult!

| Ungureanu90 a răspuns (pentru andreea49):

Mă poți răsplăti cu alegerea răspunsului meu ca unul câlștigător.
Multă baftă!

| DaianaDC a răspuns:

La Timisoara sigur intri cu meia de la Bacalaureat. Bafta! happy