| andreea49 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Psihologie? Vreau cat mai multe amanunte. happy Si in ce oras ce intra la facultate doar cu media de la BAC?

1 răspuns:
| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ca sa ajungi sa fi Psiholog( doar dea sta faci facultatea) Trebuie sa fi trecut prin viata sa poti trata probleme sentimentale De orice fel si sa-i intelegi pe toti... mie mi se pare multa munca si pe langa astea exista oamnei care desi spera NonStop ca problemele lor vor fi tratate Trebuie si tu sa speri alaturi de ei Ceea ce mi se pare destul de greu si Nu in ultimul rand Nu sti pe cine dai Vreun Om cu probleme Mari Ce te pot rani sexual (sper ca intelegi)
Pe langa toate astea Trebuie cum am zis si mai sus Sa fi trecut prin viata ca si cum Toate problemeel existente tu le-ai fi invins si esti doritor sa-i inveti si pe alti cum sa faca asta ( cred ca m-am indepartata de la subiect)