| Raul a întrebat:

Care sunt primele 5 lucruri pe care le faceti/spuneti cand vedeti un emo?laughing

45 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

1.Imi este mila de el ptc a ajuns asa
2.Ma uit sa vad daca freza lui seamana cu a mealaughing
3.Ma uit cum e imbracat, il analizez putin
4. Daca e baiat, ii fac cu ochiulaughing[daca e bun, logiclaughing)]
5.Ma duc sa imi cumpar o colalaughing
tongue big grin

nony
| nony a răspuns:

1.Inca
2.nu
3. a
4.murit
5.frate? rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Daca e fata ce? are contractul expirat cu moartea?hee hee

| Antrax a răspuns:

Esti tare frate (daca nu te tai).

| JustMeFlory a răspuns:

1.Si-a intins parul'cu placa?(fiind baiat)
2. E baiat sau fata?(nu imi dau seama din cauza parului)
3.Baiat machiat?(no way!clown
4. Oare asta se taie cu lama?
4.De ce a ajuns in starea asta?

Nu am nimic cu ei! Dar nu trebuie sa vada partea grea a vietii! Daca ar fi asa cu toti am trebui sa fim emowinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Ca e ciudat, ca e trist, ca a ales o cale gresita, ca e urat, ca e emo doar ca asa e modalaughing)

| Shery a răspuns:

1.freza e misto smug
2.dematograf la baieti?! neah phbbbbt
3.de unde si-o fi luat tipu' asta blugii ca vreau si eu love struck
4. o veni daca il chem la mine sa stam pe intuneric? thinking smug
5.nu il chem, ca profita de lipsa de electricitate ca sa se spanzure de lustra... oh go on

| kitty_8919 a răspuns:

1Cum arata:O
2oare se taie?
3cum poate sa se taie?
4baiat machitlaughing
5oare de ce a ajuns in starea asta?

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Imi plac! nu am nyk cu ei!

| Swabia a răspuns:

Mdaa... emo astia!
Eram cu program de dupa`masa la scoala si a sunat clopotelulhee hee...
Ies cu o prietena repede sa mergem la magazin si cand ne intoarcem ne asteapta o fata, care este emo, era nervoasa...tot incercam acolo sa o calmez, sa-i explic ca n`are niciun motiv sa fie asa!
Deodata, numa` vad ca scoate ceva din buzunar si SURPRISE... ce a fost>? O lama! laughing
N`avea nicio treaba, asa se taialaughing... zici ca nici nu vedea oamenii care erau pe hol!
Iar raspunsul ei la intrebarea mea "Heyy.nu te doare? Ce tot faci?"... a fost "Lasa`ma caa ma relaxeaza!"...
Asa ii curgea sangele, zici ca era Dunarea.

| Jonsdottir a răspuns:

Primele 5, nu's cam multe?> laughing in fine...ma gandesc"uite-l si pe asta" si dupa aia incep sa rad laughing. dupa aia ma intristez brusc si ma intreb cum a ajuns in starea asta, daca se taie cu lama sau daca mai are oja neagra rolling on the floor))

By Dy
Xo~Xo

| muffin94 a răspuns:

Viata e frumoasa..pacat ca nu stie sa se bucure de ea happy

| snepy a răspuns:

Cand vad un Emo zic in minte "Uite un EMo"
Din fericire nu am prieteni emo, doar pisica mea mai este emo din cand in cand

| cooola a răspuns:

Cred ca urmeaza sa isi taie venele cu o lama Roz:X:X:X

| Haydee a răspuns:

1. Wow ce tarelove struck
2.Ma apropii de elbig grin
3.Il observhappy
4.Il intreb de ce e suparatsad
5.Stau cu elbig grin

| Haydee a răspuns:

Ok raul continuilaughing
6.Beau o bere cu eibig grin
7. Le imprumut lamawinking
8.Merg in continuare, jelind cu ei, la ei acasaworried
9.Acasa la ei ma machiez si ma vopsesc ca eibatting eyelashes
10.Ma duc acasa in timp ce toti imi trag cate un sut...cand ajung acasa imi trage un pumn soramea, si pentru culcare ma mai bate si mama...crying
11.Stau plangand in timp ce imi rod unghiile si cu dintii imi iau lacul de unghii, de pe elehappy sad

| Haydee a răspuns:

De la un hi5?
Am crezut ca le-am inventat eu...

| faranume a răspuns:

1) ma opresc sh il privesc sh spun
2)Ce machiajangry eachh...nu se vedea in oglinda sau poate era vampirlaughing
3)cum o vedea saracul daca are parul ala bagat in ochithinking
4)De cate ori s-o f aruncat de lla etaj
5) ma uit daca are vreo urma de lama iar apoi trec mai departe...
Dar stairolling on the floor abia am scapat de emo ca dau peste un scene kid-> de asta ce sa mai zic?laughing))

| adyth a răspuns:

Se inmultesc ca ciupercile dupa ploaie big grin Acum orice pusti/pustoaica e emo in Romania laughing
N'am nimic cu ei...am incercat sa'i inteleg.
Dar...nu prea ai ce tongue

| kayan a răspuns:

N-ar fi misto sa nu spuneti nimic cand vedeti un emo? ci pur si simplu sa mergeti mai departe...

| Bianca_4346 a răspuns:

@nony, cred ca sigur i-a expirat contractul...doamne,de unde le scoti mai nony?laughing

| Alex >D a răspuns:

Cand vad un "emo" baiat sau fata nu conteaza... cu greu sa stapanesc sa nu il/o iau la bataie sa il fac sa sufere nitel... doamne ce fiinte! asta e singurul lucru la care ma gandesc laughing

| remus a răspuns:

Imi fac cruce si spun Doamne iarta-o,-l, ce pot sa fac, pacat sint copii frumosi unii foarte inteligenti, se pierd, se risipesc, asta-i capitalismul ne auto eliminam...

| YepIsSuspended a răspuns:

1.Doar trei vene taiate?laughing
2. Da ce-o fii avut de e asa de trist?
3. Ii fac asa: tongue

| dianka_4861 a răspuns:

Imi spun in gand oameni plictistit de viata si ma stramb...laughing

| nebuna0cu0acte0in0regula a răspuns:

1. misto! asa m'as stila si euhappy
2.imi pornesc ipod'ul
3.deschid sticla de cola
4. daca il cunosc salut daca nu ii fac cu ochiu!winking
5. voi merge inainte si voi canta laughinglalalalalallallalalala

| spin a răspuns:

1. asta iar sia taiat parul cu sapa
2.cared k l-a fi batut vreo unu de e si vanat si suparat
3.zambesc
4.merg mai departe
5. uit

| 1968 a răspuns:

Al compatimesc pe saracul ca nu stie ce face!

| Raul explică:

Nony si daca e fatalaughing

| Raul explică:

Nu dar poate il innoiestelaughing