| Bris a întrebat:

Care sunt starurile,vedetele, actorii etc. pe care ii urati cel ai mult?laughing

4 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Bieber clar

| Clauvdgg a răspuns:

Justin Bieber laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti manelistii + bieber

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Din Romanica:Sanziana Buruiana,Andreea Tonciu,Daniela Crudu,Alexandra Stan.
din toata planetica asta frumoasa si magica:Justin Bieber,Cyrus [ i-am uitat prenumele] si Robert Pattinson
specimenele care nu stiu de unde vin:cei cu nume de mancare (florin salam, fratii peste si cine o mai fii), minunatii/fermecatorii/barosanii si alti creveti cu astfel de pseudonime.

stiu ca nu am motive concrete sa-i urasc, fiindca nu-i cunosc, dar mi se pare ca ei sunt sursa principala de poluare a terrei.