| bombo9 a întrebat:

Care sunt trupele tale favorite de ROCK?batting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| someone_8322 a răspuns:

Metallica, AC/DC, Bullet for my valentine, Linkin Park, Evanescence, Three Days Grace, Nightwish, Paramore, Chevelle, Cargo, Scorpions, Nirvana, Placebo, Pink Floyd, Slipknot, Queen, Joan Jett, Avril Lavigne, Alternosfera si gata ca ajunge rolling on the floor)laughing

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Simple Plan, Linkin Park, Green Day, Muse, Red Hot Chili Peppers, Paramore si Evanesence.

| Kate21 a răspuns:

Smokie, Paramore, Tokio Hotel, Avril Lavigne

| mary_5801 a răspuns:

Ac/dc, nightwish, metallica, guns n roses.de la noi iris si directia 5.parca un pic din vama veche.

| emasweetgirl a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa rock dar pot sa spun ca imi place foarte mult ci de la Tokyo Hotel si Avril Lavigne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muse si Paramore; x