| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai usoara materie? Dar cea mai grea? Pe ce profesor il adorati? Pe care il urati?
Cel mai funny raspuns Fundhaaawinking

Răspuns Câştigător
| SuperGirl8 a răspuns:

Materie usoara?straight face La mine nu exista`sad
Grea: tooate`!frustrated
Profa de muzicaa`love struck pentru ca mereu cant cu ea`\:d/ dar ne mai si preda`frustrated
Urasc: niciunu`laughing
Deci`. profa de romana si latina : o babuta cu ochelari.(Harry Potter) care se enerveaza repede si e plictisitoare`laughing
Profa de mate: o doamna fff strresantalaughing si cel mai tare: dk faci ceva.rade de tine tot anul`laughing
Profu de fizica: cel mai amuzant`laughing atatea bazaconii zice...gen: Fiica lu X e indragostita de dobitocu lu y.De aia merge ca pe podium`. sau`: ne pune sa facem ceva. apoi zice : merge la tara.sau chestii din-astea...sa vedeti cum intra-n clasa`rolling on the floor
Profa d muzica: hei tanti tanti`\:d/
Profa d engleza: rade d noi.si noi d ea`rolling on the floor
Profa d engleza: Fifi si floricelelee`laughing Toata ora facem ce vrem. Da-o-n suntlaughing
Profu d isto: plictisitor cand povesteste lectiile. dar cand zice d extraterestrii lui sau ca tatal sau era cautat d politie ca ns ce-a facut cu ceausescu`rolling on the floor
Profu d religie: curu lui e fenomenal`laughing are curu imens`rolling on the floor Si se stramba f hilar`laughing
Profu d civica: 2 cuv: the man`!
Profu d chimie: specimenrolling on the floor Hai ma copile ca puti deja`rolling on the floor
Profa d geogra: esti prost.sezi`rolling on the floor
Profa de tehno`: va dau test neanuntat din lectia x. buna ziua`:devil)
Profa d bio`: in fiecare ora ne aminteste ca nu suntem atat d prosti pe cat vrm sa parem`rolling on the floor)
Profa de desen`: n-ati invatat? Artaa ba.arta`!rolling on the floor
Diriga (sport): doamne.de cand n-am facut sport`\:d/ Mereu am ceva`.rolling on the floor
Cam atat. cei mai cei sandibelilaughing

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea mai usoara materie mi se pare romana
Cea mai grea matematica, cerintele sunt exageratestraight face
Din punct de vedere fizic, imi place proful de istorie. E frumusel si are numai 25 de ani. Din punct de vedere moral, proful de romana
O detest din tot sufletul meu pe profa de fizica.Parca ar fi personajul din "Diavolul se imbraca de la Prada"

| Tourniquet a răspuns:

Cea mai usoara este ora de muzica, desen, romana.
Cea mai grea este sportul, istoria.
Depinde de profesor laughing.
O ador pe profa de romana si cea de franceza :-x.
Il urasc pe cel de sport.
Pa, pa!

| User a răspuns:

Pauzologia si educatia fizica.
Toate alea la care trebuie sa scrii.
Profesoarele cu varsta cuprinsa intre 20-25 ani drooling. Profesoarele cu varsta intre 26 ani - Tutankhamon si profesorii.

| Bianka a răspuns:

Cea mai usoara materie:teoria
Cea mai grea : matematica
Cel mai bun profesor:doamna de teorie:X si cela de istorie
Cel mai rau profesor: doamna de francezaoh go on si cea de matebig grin

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cea mai ușoară este sport, desen, religie, muzică, iar cele mai grele sunt română, mate, engleză, franceză, istorie, fizică și chimie.
Iar cea mai ușoară este pauza, preferata noastră.
Mie îmi place de doamna de engleză, ăla de franceză, și doamna de română. Îl urăsc pe domnul de istorie pentru că ne predă foarte repede și miroase foarte rău a țigări.

| Flori a răspuns:

Eu am terminat anul trecut. Dar mi-au ramas amintirilelaughing
-cea mai usoara era franceza! de ce? simplu:nu faceam!laughing
-cea mai grea "materie" era dirigentia[laughing]cu mii de "aoleuri" si tipete(ale dirigintelui!) la vederea notelor sau absentelor[laughing]
-cel mai adorat a fost profesorul de sport! era "superbunaciune", de aia[laughing]
-cea mai detestata a fost, cu siguranta, profesoara de latina care ne vorbea in limba moarta(de aici porecla-"Mumia[laughing]")

| CoCaCoLa a răspuns:

Pai cea mai usoara-i desenu ca numa desenezi ceva peacolo si iei 10
cea mai grea romana asta
nu pot sa zic ca ador pe vreoun profesor dar cel mai de treaba ii profu de mate.
cel mai prosti is profu de geogra ca vorbeste cu precipitati, profa de muzica ca baga multa teorie in noi si profu de sport cai mare afemeiat

| anyska a răspuns:

Cea mai usoara. depinde de profesor si cat te pune sa inveti... de obicei civica, Cea mai grea... chimia sau fizica. Depinde si in ce cls esti.
Nu-mi ador pe nici unul dintre profesori. Profesoara de fizica este cat de cat ok si cea de franceza numai ca a plecat crying! Si cea de muzica e draguta cu noi si ne mai povesteste din cand in cand cate ceva.

Nici nu urasc pe vreunul dar profesoara ce de chimie se supara repede, profesoara de romana nu zambeste niciodataaa, profesoara de tehnologie crede ca numai ea are dreptate, cea de latina ne jigneste si se supara daca o facem si noi, profesorul de sport mesteca cel putin odata pe luna guma ca si cea de engleza. asa. laughing). Cea de religie. neah... eu nu fac religia. cea de istorie e ok si ea. face multe excurisii laughing)! aia de mate offf. habar nu are sa predea. nu am inteles nimic la geometrie iar la algebra ne dicteaza ea deci unii abia inteleg ceva.

ce de profesori am!

| rocsana15 a răspuns:

Pff...Sunt clasa a12a, deci cam toate materiile sunt grele anul asta. Insa pentru mine cea mai usoara este germana, deci implicit imi place si profa big grin. Nu urasc nici un profesor, insa profa de engleza imi e foarte "simpatica" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urata fizica faina niciuna