| AvalohAlyn a întrebat:

Care materie de la scoala o considerati cea mai grea si va da ceva emotii si care materie o considerati cea mai usoara si va face drag sa o studiati?

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

Limba Engleza mi-a placut de cand ma stiu iar in ceea ce priveste Matematica -pure hate.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chimia anorganica cea mai grea.
Sportul cel mai usor.

| floryynnel a răspuns:

Franceza pentru ca sunt paralel happy nu cred ca exista materie usoara( n-am talent la desen/muzica...iar sportu daca s-ar face cum trebuie ar fi nasol) deci cred ca pauza ramane(cea mai usoara), iar materii care sa le studiez cu drag: bio, ch organica, mate si fizica.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Niciodata n-am suportat franceza.
In schimb mi-a placut biologia.

| thegatekeeper a răspuns:

Am terminat liceul, insa cea mai dificila mi se parea Fizica, iar cele care mi-au placut cel mai mult au fost Engleza, Istoria si Geografia.

| gingergirl1 a răspuns:

Singura materie care pur si simplu o urasc e fizica laughing)
Si sunt cam speriata pentru ca o sa avem o profa cam "scorpie" la fizica (am trecut a9a) Sa ma vazi peste cateva saptamani cum imi iau eu toate caietele de anul trecut sa "tocesc" de acolo laughing
Si cea mai usoara, dupa parerea mea, e romana. Din clasa a5 a mi-a placut si am.fost buna la romana.