| AntoniaOrman a întrebat:

Care vi se pare cel mai prost serial de pe Disney Channel? Dar cel mai bun? La mine: nu stiu daca e cel mai bun, dar mie imi place Violetta) si cel mai prost chiar daca e desen..ala cu Omul Paianjen.

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Nepotica mea se uita la Mako Mermaids ceva cu sirene.Si odata cu ea am inceput si eu sa ma uit la ele este chiar incitant serialul laughing

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru AntoniaOrman):

laughing Imi place ce raspuns i-ai dat lui Alex scurt si la obiect laughing

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Cel mai prost e fara indoiala violeta si cel mai bun omu paiajen

| AntoniaOrman explică (pentru AlexL28):

Esti baiat asa ca...era normal sa spui asa ceva laughing