| Danaciocan a întrebat:

Cat dureaza o relatie intre capricorn si rac (el rac, ea capricorn)?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

4 luni 11 zile și 6 ore.

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Dureaza atat cat faceti voi sa mearga. Zodiile nu au nici o relevanta in durata unei relatii.

| 1997onur a răspuns:

-_- în ce zile sa ajuns.

| SharpEagle a răspuns:

Exact cat dureaza o relatie intre rac si capricorn...

Astea fie sunt intrebari in bataie de joc, fie unii oameni nu inteleg ce cauta ei in viata...lor rolling on the floor

| elemonis a răspuns:

Buna.
Nu ar trebui sa se tina cont de zodii in viata. Important la fiecare persoana este sa aiba cei 7 ani de acasa. Sa fie educata.

| Greeneyes2222 a răspuns:

Putin..se cearta rapid

| adisise a răspuns:

Cam 3 ore