| SacuiuRobert926 a întrebat:

Cate calorii trebuie sa consum asa fel incat sa nu ma ingras? Ca parintii ma obliga(mai mult mama) sa mananc sandvisurile(ca cica gandesc la ei mai bine ca e bun de creier) pe care mi le pun la scoala si contin peste 750 de calorii si mai cumpara tot felul de prostii care contin grasimi sa nu slabesc(chiar daca e mar, etc). Si ma plimb la scoala(aprox 1 km jumate si inapoi, consum maxim 300 de calorii) si incerc sa iau cai mai lungi pentru miscare. Si la ora de sport nu facem nimic.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să mănânci căteva înghițituri din sanvișul de acasă și să arunci restul la coș.