| ConstantinAndrei60 a întrebat:

Cate poze intra pe un card de memorie de 64GB?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Depinde de rezoltuia lor. Cu cat poza are rezolutia mai mare (adica cu cat e mai clara), cu atat memoria ei este mai mare. In orice caz... pozele nu ocupa mult si 64 de GB e o memorie PFFF. Iti incap mai multe decat te astepti happy.

| peperonies a răspuns:

Pai 64 de poze de 1gb. 128 de poze de 500 de mega. 256 de poze de 250 de mega. 512 poze de 125 de mega. ma rog te prinzi tu.

| BotezanDaniel a răspuns:

Peste 600 de poze, foarte mult. Apreciaza timpul prezent si fa poze traind clipa iluminata de acum! Funda?

| Brigi1998 a răspuns:

Undeva la 30.000 de poze, fundă?happy