| AuA23 a întrebat:

Cati din baieti de aici ar sta cu o fata pentru ca e frumoasa?
Majoritatea baietilor stau cu o fata pentru ca e buna.E si cazul vostru?
>: Funda cel mai bun raspuns
P.S. : intrebarea nu are legatrura cu minehappy

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin frumoasa, pentru ca in frumoasa e cuprinsa si fata, si corpul, uneori si mintea si sufletul.
Deci frumoasa=buna
Ca doar nu o fi frumoasa la corp, si nu o fi buna.

Acum ca 2/3 din baieti sunt curvari, asta e, insa eu nu as sta in veci cu o pitipoanca care e doar frumoasa la corp, si are o minte ca iti vine sa ii dai palme.