| vlad210 a întrebat:

Cati dintre voi chiuliti de la scoala? laughing EU personal in fiecare zi chiulesc.hee hee

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dupa ce am doar 24 de ore pe saptamana sa mai si chiulescoh go on

| TeoPT a răspuns:

Chiulesc doar cand stiu ca este inutil sa raman la o anumita ora. Daca stiu ca nu voi face nimic important.

Esti a 7a?(presupun si eu) Felicitari, esti un ratat! Fara suparare. Lasa chiulitu si treci la invatat, in a 8a o sa iti para rau. Eu am tot invatat si sunt a 8a si tot ma framanta examenul ala. Tu cand o sa intri in a 8a cu goluri mari in materie, esti terminat, baietica.

Lasa fumatul, sexul, chiulitul, alcoolul si alte lucruri care le faci (luate din intrebarile tale) Treci la scoala ca nu o sa iti para rau cand o sa fii a 9a, a 10a, fara nici o grija. Alea sunt cele mai frumoase clase.

7h30

| TeoPT a răspuns:

Oricum, care crezi ca te admira pentru ca vrei sa iti distrugi viitorul, vrei sa fii un nimeni? Un alt nimeni ca si tine!

"Da, cum sa nu chiulim? Ce, vreti sa fim tocilari? Cum adica?straight face Sa invatam? E absurd, numai fraierii fac asta:"

Modul asta de gandire ma calca pe nervi la maxim. happy

| pwp a răspuns:

Eu nu chiulesc

nony
| nony a răspuns:

Ia sa chiulesti si de acasa cateva zile. Poate, poate te gasim in vreun parc cu aurolacul la bot. Aaaa, viitorul suna bine, nu?

| oanawww45 a răspuns:

@nony ce bine ai zis!

| Laura a răspuns:

Și te dai mare că (,) chiulești? Lasă chiulitul... și eu am chiulit f mult în a 7-a la mate & fizică... și acum îmi pare rău.

| zalisa a răspuns:

Așa să faci și ai să jungi un mare NIMIC.

| zalisa a răspuns:

Ajungi* {erorile tastării}

| maryyyaaa a răspuns:

Ce mandru esti de tinetongue...iti propun sa nu mai faci asta, eu una nu am chiulit niciodatawinking

| marian123 a răspuns:

Da... e interesanta abordarea. eu nu prea obisnuiesc sa chiulesc eu plec cateodata de la ore dar nu chiulesclaughing

| xlmpq a răspuns:

Ba cand ii aud pe astia "eu niciodata nu am chiulit", ce naiba ma esti sfant? o viata ai...

| Ervin a răspuns:

Chiuleşte în continuare şi ai să vezi ce ajungi, curăţător de vece-uri, cum am mai zis. fii atent! am mai chiulit şi eu la vărsta ta, da nu aşa, în fiecare zi, cred că părinţii tăi sunt indiferenţi, nu le pasă de tine de te lasă. ori eşti orfan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam nasol daca din cls a 7a chiulesti atat de mult.Eu intr-a 11 a.am mai dat chiulul din motive intemeiate(stau departe de scoala si sa ajung devreme acasa), stai la sc.Hai ca pleci o data de doua ori de trei ori de 10! Dar nu mereu. Daca contiui asa in a 10a ai sa renunti la scoala.

| may a răspuns:

Eu nu am chiulit nici odata