| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce scuze folositi ca sa chiuliti de la scoala?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Toate!
Fermoar stricat la cizma,palton ud,caine bolnav,casa inundata,deranjamente stomacale,ameteli subite,pantalon sfasiat,furtul gentii,al mobilului,derapaj de masini peste tine,etc!
Mai sunt o multime, dar nu tin sa-mi iau ban, ma simt bine pe TPU!laughing

2 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Am fost în turneu.

| Andrada122 a răspuns:

Gen:Scuzati-ma am fost la dentist.Scuzati-ma a venit mama de la servici si i-a fost rau sau fratele meu mai mic a venit de la scoala si a trebuit sa-i fac de mancarelaughing)