| anonim_4396 a întrebat:

Cati km/h prinde acest atv
ATV-uri NOi RENEGADE 125cc Automat : http://www.4tuning.ro/......-0-0-0.jpg Scrie tot despre el dar nu zice cat prinde.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti chior? nu vezi ca scrie km/h?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda dau sa vad unde ai raspuns si intr-adevar scrie cati kg/h dar cand ma uit la intrebarea normala scrie km/h.Sorry de jignire dar eu am scris km/h nu kg/h

| aaaaa_8179 a răspuns:

Prinde 50 km/h cu limitator ....am si eu unul model bmw 125cc dar cu altfel de carcasa ( in rest e la fel crede-ma ) si cu limitator prinde 50 km/h fara limitator aproximativ lui 80 km/h

| Krusher29 a răspuns:

Am eu acelasi model de atv. prinde in jur de 80-90winking

| geo9696 a răspuns:

Kg/h?laughing))

| Adrian_Voda_1996 a răspuns:

Eu mi-am comandat acest model si prinde maxim 80 km/h.