| motolo9ve a întrebat:

Ce ajuta la dezvoltarea saniilor?

10 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Mama natura thinking

| motolo9ve explică (pentru CrazyGirl2):

Mama natura e cam zgarcita la capitolul asta.

| CrazyGirl2 a răspuns (pentru motolo9ve):

Mda, stiu cum e laughing. cred ca a facut facultatea de economie rolling on the floor)

| Armyanka a răspuns:

Pai ...incearca sa-i masezi cate 5 minute.

| motolo9ve explică (pentru Armyanka):

Si ceva alimente sau ceva?tongue

| SweetySweet a răspuns:

Si eu am 14 ani si nu ma pot lauda cu un bust generos dar la varsta asta nu cred ca ai nevoie de sani, gen ca sa atragi baietii dar eu cand le vad pe unele cu niste sani ca la 15 ani o sa ii poarte in roaba ma apuca rasul..adica gandeste-te pana la 20 de ani cum o sa arata sanii ei. nu sunt geloasa dar nici nu mi-as dori sa am asa sani mari. si am citit pe un site ca, conteaza foarte mult genetica..adica daca mama ta are sani mari si tu ii vei avea asa dar nu dintr-o data..pana pe la 18-20 de ani ai timp, crede-ma:*

| Georg13 a răspuns:

In primul rand sportul ajuta foarte mult.Sunt exerciti care ajuta la dezvoltarea lor happy

| motolo9ve explică (pentru Georg13):

Am 14 si is super micilaughing si fac sport de performanta deja de 6 anistraight face

| anonim31x a răspuns (pentru motolo9ve):

Mda. laughing si eu am 14 ani jumate si is cam mari si nu imi place delocc x(

| micaanonima a răspuns:

Mărarul te ajuta, scrie și pe internet...Îți poți face un suc de marar la un blender