| DeadAngel a întrebat:

Ce anotimp va place si de ce?happymie imi plac vara si iarnaXhappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce îți plac aceste două anotimpuri că ai omis?
Prefer vara care are ziua lungă, este cald, poți umbla bronzată, etc.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Toamna.Anotimpul poetilor morti da` inca-n viatalaughing

| pwp a răspuns:

Amandoua(si vara si iarna), dar putin mai mult iarna!
dc?
pentru ca este craciun, ziua mea, zapadaaa, impodobirea bradului, mancarea de craciun love struck
vara ca avem vacanta mare, pot sa stau mai mult afara, inghetata, mare, strand!

toamna nu imi place ca incepe scoala!

primavara imi place doar putin!happy

| Duudy a răspuns:

Varaaaaaaaaaaa \dancing
Pentru ca pierd timpul stand afara cu prietenii pana seara tarziu...happy
Pentru ca e cald si pot face aproape orice vreau big grin
Pentru ca e vacanta \:d/
thinking Ar fi mai multe de spus, dar cred ca ajungehee hee

| yoGabriela a răspuns:

Buna! Mie imi place VARAAAAA...Sunt multe multe motive :1. poti sa intalnesti copii noi(la mine de obicei baietibig grin ), 2. fara scoalaa, 3.Atunci sentimentele mi se par mult mai pure si te poti indragosti mai repede(la mine asa se intampla mereu), 4. pot sa ma duc mult mai des in vacante, 5. vremea e perfecta pentru distractie, 6.ai mai mult timp pentru colegi, familie sau depinde pentru iubit sau pentru cea mai buna prietena, 7.Ma intalnesc cu prietenii care sunt stabiliti la Bucuresti sau in alta parte (majoritatea au bunicii langa mine) SI ALTELE MULT MAI DRAGUTZE

| Queen_1031 a răspuns:

Imi place primavara,
ca pot culege ghiocei,
dar imi place si vara
cand ies cu toti prietenii mei.
Toamna e plina de culori frumoase,
Imi fura ochii toate,
deci si toamna imi place.
Ce, din pacate, am lasat la urma,
E iarna, ce-o iubesc,
Ma umple de caldura.