| Lore8125 a întrebat:

Ce anotimp va place mai mult dintre iarna si vara? Si de ce?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iarna pentru ca imi place mai mult vremea rece si cu ceata, viscol decat vara care imi da dureri de cap.

| aly a răspuns:

Vara pentru ca pot juca fotbal, fara haine groase, etc.Nu imi place iarna.

| XalexandraX a răspuns:

Vara pentru ca este mai cald

| Pricked a răspuns:

Iarna, pentru ca ninge.

| cristiiiiiii a răspuns:

Iarna e mai frumoasa

| InnocentLoovee a răspuns:

Vara, pentru ca nu se intuneca atat de repede, nu e frig, poti sa stai in tricou, in pantaloni scurti..nu trebuie sa iti iei 100 de haine pe tine.

| gєσяgιαηα a răspuns:

Vara, pentru ca este vacanta si pentru ca nu trebuie sa ma imbrac gros x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna si vara deoarece atunci am vacanta.

Răspuns utilizator avertizat
| para001 a răspuns:

Iarna e mai liniste

| allison20 a răspuns:

Vara, fiindca e cald. Nu e nevoie sa te imbraci gros ca iarna, o bluzita si pantaloni scurti sunt de-ajuns, inghetata, strandul, marea sunt doar cateva dintre tentatiile carora nu pot sa le rezist.

| allige243647 a răspuns:

Vara pentru ca sunt mai multe activitati de facut. Dar si iarna e dragut deoarece poti sa faci ceva ce nu poti face vara.;]

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Vara iesi cu prietenii, stai mai mult pe afara.
Iarna iti omori ochii cu facebook non-stop.

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Vara

| paulapaulina a răspuns:

Vara pentru ca: nu mergem la scoala, mancam inghetata, te imbraci subtire nu trebuie sa iti iei foarte multe haine pe tine si petreci mult timp afara cu prietenii, pentru ca se intuneca mai tarziu

| Alix17 a răspuns:

Iarna, pentru ca imi place atmosfera care se creeaza in preajma sarbatorilor de iarna.

| minciunica a răspuns:

Iubesc vara pentru ca inseamna plaja, inghetata, soare, petrecere....etc,din punctul meu de vedere vara este anotimpul prietenilor iar iarna anotimpul iubirii si al sensibilitatii cum in iubire prea putin mai cred, aleg vara