| Vee a întrebat:

Ce ar putea spune o fata unuia care face glume pe seama ei pentru ca s`a vopsit bruneta laughing? e asa imatur...thinking

3 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu ii spuna nimic, sa se faca ca ploua (fata) si apoi nu o sa mai faca mistouri

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Sa se duca dequ laughing)
glomeam sa se uite la el mai intai si dupa aia sa vorbeasca de minewinking

| blondix_2927 a răspuns:

De ce bagi in seama toti cretini? Asta e problema lor cum arati tu? Conteaza atat de mult parerea lor? Fa ce vrei, fa doar ce simti... e viata ta love struck