| Bittersweet_8364 a întrebat:

Sunt satena(inchis), chiar bruneta as putea spune si nu m-am vopsit niciodata pana acum dar mi-as dori sa ma fac un caramel.Nu sunt sigura daca mi-ar sta bine pentru ca am tenul mai masliniu dar as vrea sa am parul ceva mai deschis...si nu stiu nici cum as putea sa obtin aceasta culoare fara sa fie nevoie sa-mi distrug prea mult parul.Si chiar este nevoie sa-l decolorez? Ma puteti ajuta? Multumesc:*

4 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Ai putea sa-ti faci suvite pentru inceput! sau poti folosi un simulator pentru a vedea cum iti sta. acolo pui o poza a ta si-ti pui peruci.

| madaa_9439 a răspuns:

Www.taaz.com

e de virtual make-up dar au o sectiune unde iti poti vopsi parul virtual.de la blond platinat la negru toate nuantele. e tare.

:*

| madutza_8386 a răspuns:

Eu zic ca nu este nevoie sa te decolorezi daca nu te-ai vopsit deloc pana acum, cel mai bine ar fi sa iti bagi niste suvite albe pe nuanta ta de par.gen asa:http://rbd-time.myforum.ro/-vp112.html pup

| madutza_8386 a răspuns:

Iti zic pentru ca sunt coafeza:*