| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui să înţeles prin 'Ea a început, la inceput a fost o gluma, o faceam proasta ma facea prost, ne tachinam ca niste idioti si incepusem sa tin la ea, da ca de obicei ea strica totul'?

Răspuns Câştigător
| Whateverpfff a răspuns:

Inseamna ca tu doar te-ai prefacut, dar ai fost ata de dulce si dragalasa prefacandu-te ca l s-a indragostit de tine si tu nu ti-ai dat sema si ai reactionat altfel decat ar fi vrut el.
se mai intampla, vezi nu mai gresii el te place mai mult decat crezi tuuuu. happy

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ca cel care a zis asta e un paracios tongue

| KALASHER a răspuns:

Ca tu nu dai 2 bani pe el.El a crezut ca il placi iar tu ai reactionat altfel.