| RebecaManea a întrebat:

Hei tpu.deci aseară m-am certat cu băiatul pe care îl plac, şi i-azis unei prietene asta: 'Ea a început, la inceput a fost o gluma, o faceam proasta ma facea prost, ne tachinam ca niste idioti si incepusem sa tin la ea, da ca de obicei ea strica totul. Daca nu zic mereu cateceva nu inseamna ca s prost, inseamna ca ma abtin si am incercat s o ignor da ma rog'.am câtrva nelămuriri? a vrut să zică mă mai ţine la mine? sau că nu mai ţine? puteţi să.mi explicaţi vrg

Răspuns Câştigător
| A7n7d7r7a a răspuns:

Cine stie... Sau poate aceea era un gen de explicatie prin care sa se scoata nevinovat in fata prietenei tale. Sigur ai auzit de orgoliul masculin. laughing Adica a scos in evidenta faptul ca se simte prost din vina ta ca sa para el baiatul bun. Poate reusesti sa mai vorbesti cu el si o sa vezi dupa cat de implicat e in conversatie daca mai simte acel ceva sau a fost doar o senzatie de moment... Mult noroc! :*

4 răspunsuri:
| A7n7d7r7a a răspuns:

Mie mi se pare ca l-a deranjat ceva din comportamentul tau... Poate ai insistat cam mult cu tachinarile sau ai adus in discutie unele subiecte care nu isi aveau rostul in acel moment si acele discutii i-au stricat starea. Si eu am obiceiul sa supar baietii stresandu-i cu unele chestii fara motiv si apoi sa regret ca nu m-am gandit bine inainte sa spun unele vorbe.
Eu zic sa vorbesti cu el cat se poate de serios si sa fii putin mai intelegatoare pentru ca mie mi se pare ca baiatul te place si incepe sa tina la tine. happy

| RebecaManea explică (pentru A7n7d7r7a):

Nu am insistat cu nimic.nici nu vorbisem cu el ziua aia, doar m a făcut proastă şi i am zis să se potolească

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru RebecaManea):

Cine stie... Sau poate aceea era un gen de explicatie prin care sa se scoata nevinovat in fata prietenei tale. Sigur ai auzit de orgoliul masculin. laughing Adica a scos in evidenta faptul ca se simte prost din vina ta ca sa para el baiatul bun. Poate reusesti sa mai vorbesti cu el si o sa vezi dupa cat de implicat e in conversatie daca mai simte acel ceva sau a fost doar o senzatie de moment... Mult noroc! :*

| Husky2000 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine.Dar din cate am inteles eu l-a deranjat faptul ca l-ai facut prost si ca nu e obligat sa-ti spuna mereu ceva. Probabil a incercat sa te ignore pentru ca l-a deranjat nu ca nu mai tine la tine.

| RebecaManea explică (pentru Husky2000):

Nu l-am făcut prostlaughings a supărat aşa, dintr-o dată