| broscutsaaa a întrebat:

Ce as putea face sa ma simt mai bine? Am o stare de melancolie, dar chiar nu am de ce. Nu functioneaza absolut nimiiiiiiiic. E chiar enervant. straight face

Răspuns Câştigător
| princessmary a răspuns:

Ia toate chestile care crezi ca teau facut sa fii asa in parte sa dale la fiecare un modiv de ex:am fost impreuna cu "ANDREI" de 5 ani si acum ne-am despartit, daca atunci simti sentimentul mai tare dai motive ca de ex:dar el era si rau si fetele mia mai spus cateceva de ele si nu se termina baieti si nici nu cred ca tineam si tine la me si la el, fa tot asa la toate motivele care crezi ca teau bagat in starea asta si dupa maine neaparat cheama prietenele sau verisoarele) SI DUCEI-VA CU SANIA. daca aveti unde, daca nu strangeti-va intr-un loc si jucati-va ceva, de ex; fazan, du-te la persoana respectiva sau daca nu aveti chef de asta duceti-va la cel mai apropiat magazin si cumparati ceva de rontait si utati-va la o comedie buna :ice age 3, politist de gradinita, blonde-n blonde, denis pericol public, singura casa 1, 2, 3

5 răspunsuri:
| broscutsaaa explică:

Multumesc pentru sfaturi, chiar au functionat.hee hee
@ dadag. Nu ma gandesc la baieti laughing
@ AdaPiscot. Hai! laughing)
Multumesc foarte mult. :*
>big grin

| Piscotel a răspuns:

Hai la un suc laughing

| dada a răspuns:

Cauta niste filmulete din astea de razi de mori laughing citeste bancuri laughing nu te mai gandii la baietiwinking

| stuff0happens a răspuns:

Uita-te la funny video pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incepi sa dansezi, sa faci ceva ridicol, sa asck muzica trasnita, sa canti... fa tot ce simti.incet incet iti va trecebig grinbig grinbig grin