| iJustWannaDance a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi creasca parul lung? Tocmai m-am tuns sambata, pana deasupra umerilor si as vrea sa il fac sa creasca repede. mentionez ca inainte de a ma tunde il aveam doar pana la nivelul umerilor, deci nici atunci un era f lung.

Imi puteti sugera ceva gen tratament de crestere a parului, dar totusi sa nu fie foarte scump?

mersi mult
:*:X:*:X

1 răspuns:
| MusicLOVE125987 a răspuns:

Incearca sa aplici masca cu ulei de argan(revitalizeaza parul si favorizeaza cresterea...)