| mariamarybu a întrebat:

Eu inainte de a ma tunde aveam parul cam pana spre fund, iar acum vreau sa mi-l las din nou lung, de fapt foarte lung. ce metode de crestere a parului imi puteti da? (funda+vot la toata lumea)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu uita că la 2-3 luni trebuie să-i tai vârfurile pentru o creștere sănătoasă!
O mască pe care să o aplici pe pielea capului o dată pe săptămână formată din ulei de ricin, vitamina A (fiolă) și gălbenuș de ou. După 2 ore te speli cu un șampon fortifiant/vitaminizant și un balsam pe bază de grâu.
Primele rezultate apar după 2-4 luni de zile.
Pa, pa.