| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un caiet/carnetel?

Răspuns Câştigător
| alexandra_8069 a răspuns:

Ai putea scrie notite si idei.Lucruri de care nu trebuie sa uiti.Planuri si siteuri.O gramada de lucruri.Chiar si sa desenezi ori jokuri.Sau sa il iei la scoala si sa notezi ce se intampla.Dar mai am o idee, sa culegi flori,pene, frunze orce vrei sa le lasi acolo si daca ai caietul gol poti sa scrii ce fal de (pana, floare...etc) este

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Orice...

| DamiPapucii a răspuns:

Despre prietenele tale,prietenul pe care il placi,moda ta, baieti, etc

| DontHaveANamee a răspuns:

Diferite lucruri.

Ex.: Jurnal,oracol,povestiri din viata ta, versuri(poezii), desene, etc.happy

| alexandra_8069 a răspuns:

Ai putea sa aduni flori, frunze orce si sa le lasi la presat apoi sa scrii ce fel de frunze ori ce te-ai hotarat sa aduni.Cum miros ce soi sant.