| Mirunaxa a întrebat:

FUNDA! ce as putea scrie intr-un carnetel la ce as putea sa il folosesc? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna!
-poti desena

-sa iti faci un jurnal

-un oracol

-sa scrii povesti de groaza/romantice/actiune

-sa scrii niste lucruri importante de la ore

-orarul

-ce trebuie sa faci si sa tii minte

-ce trebuie sa faci cu o pritena [scrii activitatile ce vreti sa le faceti, de ce lucruri aveti nevoie]

-sa faci niste poze si apoi sa le modifici cu stiloul

-sa fie un caiet pentru glume/bancuri/poezii amuzante

-sa scrii despre fiecare coleg si sa isi puna fiecare amprenta cu niste culori diferita

http://www.TPU.ro/......eaga-cu-o/
http://www.TPU.ro/......dau-funda/
Sper ca te-am ajutat:))
Ma stii nu? Sunt Gabi:))M-am bagat si eu aici:X

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Aruncă-l pe foc, există Microsoft Word...

Glumeam... Păi poţi face un jurnal, să joci X-0 dacă e cu pătrăţele, să-l foloseşti ca "To do" list, şi multe altele...

| NoNameJunior a răspuns:

-Sa scrii chestii compuse de tine
-sa scrii lucruri importante pe care urmeaza sa le faci a doua zi(pentru a nu uita).
-sa scrii niste cantece care iti plac si dupa sa le memorezi
Succes!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ohhh...Doamne! ce intrebare! ce poti scrie intr-n carnetel? tot ce vrei si ce doresti! asta poti sa notezi, incearca numai!

| alexralu34 a răspuns:

Notite de la scoala sau ce iti spun oameni interesant, de neuitat sau ca pe un mic jurna unde iti notezi lucruri importante de retinut si de invatat din ele

| RagingZeus a răspuns:

O multime de lucruri:
-notite.
-ID-uri de mess
-mesaje de dragoste
-sa desenezi
-sa te joci diferite jocuri, precum avioanele, X si 0, etc.

| mariaadriana a răspuns:

Zilele tale de nastere laughing

| Mirunaxa explică (pentru mariaadriana):

Am deja altul care il folosesc pentru asta laughing