| Anca2999 a întrebat:

Ce ati facut la simulari? laughing cei de clasa a8-a, romana si mate?
Cum vi s-au parut si cat credeti ca luati?

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

La română am încurcat nişte chestii acolo, un 8, 50, cam aşa. Iar la mate...5-6. :/

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La Matematică subiectele au fost destul de uşoare; mai puţin problema 2 de la Subiectul III.
Şi la Română au fost subiecte uşoare, doar că mulţi NU se aşteptau să se dea o doină populară happy

Toate cele bune.

| Anca2999 explică (pentru bursuc001):

Dap, eu una la romana am incurcat niste lucruri pe acolo si ies cam pe la 9.2, asta daca nu mai scade la compuneri, eu zic ca m-am descurcat, iar la matematica fix problema de care ai vorbit tu am facut-o perfect.ce am gresit a fost expresia aceea de la partea a ||-a pentru ca nu mi-am dat seama ca e formula laughing si punctul c de la exercitiu 1 partea a3-a big grin deci cam un 9.1 la mate...

| bursuc001 a răspuns (pentru Anca2999):

Stai liniştită că 9 e notă bunăwinking
Oricum, la Evaluare este posibil să fie mai greu decât la Simulare.

O zi frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La romana le-am facut. La matematica mi s-a parut mai grea partea a III-a.

| ReconGTA a răspuns:

La romana a fost bizar de usor, iar la mate...asa s-asa. La romana scot un 9. La mate...prefer sa nu spun straight face

| laurenstyl a răspuns:

Presupun ca 10 la ambele! Si la mate si la romnana