| 1234567_7921 a întrebat:

Hi TPU de clasa a 8a!
ati stiut la examen la romana?
cat credeti ca luati?
va asteptati sa luati mai lut la mate?
si ce vi s. a parut cel mai greu subiect(la rom)?

7 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Da,am stiut. ma astept sa iau peste 9, 50. thinking nu mi s-a parut mai nimic greu. thinking
si cred ca totusi. la romana iau mai mult thinking pentru ca la matematica sunt mai neatenta...thinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna
da,am stiut
nu stiu...
la mate o sa iau mai putin
cel cu basmul...nu mi-am invatat din el si am stat juma de ora doar pe el...

| Veverita a răspuns:

Am stiut.ma astept sa iau peste 9, 50...si nu ma astept sa iau mai mult la mate pentru ca mi-e frica de distantecrying((...nu mi s-a parut nimic greu la romana.bafta maine la mate!

| MamaOmida69 a răspuns:

Pai da am stiut. a fost simplu subiectul. acu sa zic o nota nu stiu. dar sper ca peste 9 laughing la mate. nu sincer nu prea le am cu mate si nu ma astept sa iau nota mai mare dar cine stie... la romana. subiect greu. mm nu ced c`a fost. happy

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Da, m-am descurcat binişor... Nu pot să zic că a fost ceva greu, dar acolo unde trebuia să explicăm rolul virgulei, cred că e incomplet ceea ce am scris eu şi tot la subiectul 1, exercitiul 5 mi s-a parut puţin greu, dar sper că l-am facut corect. La mate în nici un caz nu o să iau mai mult, de asta sunt sigură laughing

| DanDannn a răspuns:

In cel mia rau caz 9. in cel mai bun caz 9.5 big grinbig grinbig grin am gresit ceva la unu roman 4, nu am stiut si imi da doar 2 puncte...la mate cred ca iau un 8 cu noroc!
Esti justin bieber la cap? cum greu? WTF?

| IceCube a răspuns:

1.Pai am stiut destul, nu ma asteptam sa fie usor
2.Cred ca in jur de 8
3.Nu,clar!
4.Nu stiu daca a fost greu, dar de ultima compunere m-am apucat in ultimele 30 de minute si nu aveam deloc inspiratie. Sper sa imi dea mai mult de jumatate de punct.