| SimpleSergio a întrebat:

Ce ati facut voi...de ziua voastra? ce ati facut iesit din tipare? ...chiar ati simtit ca e ziua voastra?happy astept micile relatari ale voastre happy

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cand am implinit 18 ani, am simtit ca e ziua mea, m-am distrat. Au venit cativa prieteni apropiati, vreo 10. Am baut, am mancat, am dansat. Cea mai tare chestie a fost ca a inceput ploaia si am dansat toti desculti, in ploaie, in fata casei. Am ramas cu poze si cu amintiri placute, am ras mult...

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Anul trecut, de ziua mea, eu am facut ceva ce tu nu cred ca o sa poti face vreodata. Am intrat in travaliu.
Anul asta o sa ne distram dublu. Pentru ca suntem doua sarbatorite.

| Criiss16 a răspuns:

Poi.cand a fost ziua mea anul trecut a fost ff super! S-a nimerit ca de ziua mea sa fie si zilele orasului.Am iesit in oras si chiar mi-au facut dedicatie. A fost chiar super! Am facut multe tampenii dar a fost f super. Din fericire si anul acesta o sa fie fiestele tot de ziua mea:X.De abia astept.big grin

| andi a răspuns:

Ziua mea trece simplu....sarbatoresc eu in alte zile happy

| gabimaris a răspuns:

Ooo, da, a fost un gratar pe malul marii alaturi de prieteni cu muzica si papa bun! (pana a venit politia de frontiera!)

| bibitza a răspuns:

Samb a fost ziua mea dar nu am sarbatorit asa rau... ziua cu ai mei...sera la club cu prietenii big grin

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu am facut nimic deosebit. Dar presupun ca la varsta de 18 ani toti fac ceva special, deci peste 3 ani si cateva luni iti povestesc ceva special.winking

| eb4ever a răspuns:

Ziua mea! da este o zi speciala ce vine doar o data pe an. din pacate! da stii ma gandesc de ce nu poate fi ziua mea sau a ta sau a tuturora in fiecare zi(fara sa ma imbatranim) pentru ca in timp pe la (30 -50 de ani nu te mai gandesti cu placere la acea ZI...)mi ar placea sa mi pot serba ziua in fiecare zi din an si nu cu o garmada de artificii si sampanie sau mai stiu eu ce... mi-ar place sa ma trrezec de dimineata sa vad rasaritul sa simt cum soarele imi incalzeste fata.sa vad cerul albastru.superb sa simt bucuria celor din jurul meu. iar pe inserat la asfintitul soarelui sa pot spune :da a fost ziua mea din nou!