| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt micile voastre bucurii?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ale mele nu sunt mici,sunt mari
Muzică,ciocolată,conversațiile cu personale mele preferate, ploaia,zăpadă, gheată, mâncarea, filmele, serialele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile

| BadAngel3 a răspuns:

Printre primele se numara arta si natura.
Apoi ar veni zilele ploioase/furtunoase.
Pisicile: ), scrisul, cititul, sa observ cum invat usor usor sa ajung la un alt nivel cu desenul (desenez, iar in prezent caut sa imi testez limitele si sa expun pe hartie ceva mai greu decat am facut pana acum.)
Muzica, faptul ca pot ajuta pe cineva.
Sa vad oameni impliniti.

| NellieLovett a răspuns:

Cred ca sunt multe. Cea mai mare mica bucurie de-a mea este sa vad ca cineva zambeste sau este fericit datorita mie.

| Demetrov a răspuns:

Zmeu` ninja`

| Robert160 a răspuns:

Sa apar cetatea de invadatori (glumesc)