| Yell0w a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la site-ul astaa?big grin

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Pentru început aş vrea să apară o categorie pentru toate întrebările scrise la mişto. Sau măcar "Trivia/Amuzante" să fie scris mai mare. Muuult mai mare. Să nu mi se mai ofilească părul din nas cât aştept să-mi apară avatarul, să nu fie raportate întrebările mele despre amintirile cu papuci, să nu mi se mai reîncarce pagina cu chatul la fiecare 3 minute că eu poate scriu romane acolo şi nu vreau să o iau de la capăt. Să poată fi puse întrebări anonime, pentru că aşa, GENIILOR, nu ar mai fi atâtea conturi inactive. Şi aş vrea să şteargă administratorii toate conturile care au fost inactive mai mult de, să zicem, 30 de zile. Sau cele fără niciun punct pe o anumită perioadă. Ar fi mult mai simplu pentru toţi. Cică nu aveţi bani. Da' reclamele alea tâmpe care îmi apar pe fiecare pagină ce rol au fraţilor? M-am săturat şi de FunDeal şi de nuş' ce Star şi Shine şi haine pentru adolescenţi. Am hainee! Am destule. Sunt frumos aşezate în dulap sub formă de grămadă. Dacă aţi avea un pic de voinţă poate ar fi altfel. Sănătate!

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Singurul lucru ar fi sa raspunde instantaneu la intrebari. fara aprobare blah. editare

| LoveIsForFree a răspuns:

Toti prosti sa'si piarda contul'll.

| ionut1369 a răspuns:

Momentan e bun asa cum estehappy

| Stefania_3298 a răspuns:

Nimic.totul e perfect!:X