| wdexwjmwd a întrebat:

Ce va place cel mai mult la acest site?
Ce-ati vrea sa schimbati la el?

48 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu imi mai place nimic....deja e plictisitor.
Ce as schimba? ...userii

| Dumnezău a răspuns:

Faptul ca am gasit un mentor care sa ma indrume in tainele rap-ului de calitate, fapt ce nu cu putin mi-a stimulat intelectul si emisferele cerebrale, adevar graiesc eu tie.Bine,si niste furnici si fetite pe care poti sa le manipulezi cum vrei, desi-s trecute de varsta infloririi, sunt de apreciat, ca strang pentru armata.Merge si-o armata din aia cum avea Khaddafi, cap-coada numai bunaciuni, de faceai pareza! Har mie, sunt destule pe TPU si pentr-o armata din aceea.

Site-ul momentan are reguli.Eu l-as lasa fara reguli.Un fel de campie in care nihilistii, agitatorii si cheflii sa zburde liberi, ca iezii.Doar ca sa-i iei la peleu bine de tot pe idioti, fara repercusiuni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu esti normal. Te transformi pe zi ce trece, nu, nu, te transformi, nu evoluezi cum crezi tu. Mi-e dor de vechiul nemanja. Chiar te-ai prostit pe bune. Cred ca faci trolling, sper ca nu esti pe bune.

| aliceinchains a răspuns:

Neegalitatea dintre useri.
Nu ştiu ce-mi place... am început să mă plictisesc şi să intru mai rar, probabil din lunile următoare o să intru tot mai rar. Cel mai mare plus de-aici cred că e faptul că am avut ocazia să vorbesc cu oameni inteligenţi şi deosebiţi cu care nu aş fi putut vreodată să vorbesc sau să mă întâlnesc, în alte circumstanţe.
TPU are şi el farmecul lui, mereu îl va avea, chiar dacă userii se mai schimbă...

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru wdexwjmwd):

De fapt nu mă refeream la tine, dar tu poți să te flatezi singur dacă vrei. happy

| Esperança a răspuns:

Intri odata la categoria "Religie" si nu-ti mai trebuie TPU o luna laughing)
Site-ul in general, a devenit plictisitor...aceleasi intrebari, aceleasi raspunsuri! Momentan nu-mi prea mai place nimic la el.
Apoi as vrea ca functia "Cauta" sa functioneze, poate asa mai scapam de intrebarile repetate de "n" ori.

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust a răspuns:

Ce îmi place acum cel mai mult? Că a devenit plictisitor, şi mi-a scăzut dependenţa de el.
Ce aş schimba? După cum a mai zis cineva, userii.Mai bine zis, mentalitatea unora dintre ei.

| 4b a răspuns:

Ca toata lumea ''ma iubeste''laughing nu trebuie nimic schimbat, eu va accept asa cum suntetiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Prea multe intrebari obosesc trupulwinking

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

Da, intr-adevar e o mare problema cu mediocratia, sunt multi si se raspandesc repede(asta si i ngeneral nu doar pe site-ul acesta, ca asa e in Romania, mentalitate proasta), dar altceva nu am ce reprosa, e un site frumos(de unde poti invata lucruri, poti gasi lucruri utile si poti ajuta in acelasi timp oameni) si bine amenajat.Succes!

| Anonima264 a răspuns:

1.Cel mai mult imi place la acest site ca pot ajuta oameni!
2.As vrea sa pun mai multe reguli inainte de a fii postata o intrebare sau un raspuns!
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa se schimbe administratoarea Alexandra (cu madam Cristina n-am nimic). Atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul si nimic. Lasa-l sa arda!

LE: Spuneti unii ca ati schimba mentalitatile userilor. Ei bine, eu as schimba doar mentalitatea aia bleaga de TPU-ist dorita de administratie. Cele mai multe probleme de genul asta se pot rezolva de la ei,"de sus".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult la acest site imi place ca iti pune mintea la contributie, ca si cand ai citi o carte si sa filtrezi informatiile pe care le primesti, (dar aici sunt mai multe carti, fiecare om, fiecare personalitate e o carte de citit si inteles), afli lucruri noi, cum zicea si aliceinchains, dai de mentalitati cu care mai greu ai putea face cunostinta in realitate. Fiecare intrebare iti da de gandit si chiar daca iei raspunsul ei de pe google, ai un plus, ai bagat la bibilica ceva nou si iti poate fi util.
Ce displac? Pfoaii. Insusi scopul lui de a apara pupincurismul si prostia, mai ales. Am si argumente, as putea sa le scriu daca vrei, dar urmeaza sa pun o intrebare despre asta zilele astea.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Cu creionul pe hartie, o papusa am desenat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Imi lasi si mie numarul tau de telefonbatting eyelashes?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ah, deci de la porumbeii tai are aliceinchains atatea declaratii de dragoste pe biroubatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Poate c-o iubesti si tu smug.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Cred ca ai urmarit prea mult lesbi porn.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pai tu stii, am dreptate sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Fetele au mereu dreptate, baietii nu.

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pot să spun : laughing)
Măcar mă iubește și pe mine cineva, I'm not forever alone anymore.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aliceinchains):

Tu, forever alone? Mira-m-as sa ma mir.

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

E axioma, nici nu trebuie demonstrat stiintific.

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi, nu mă iubește. sad
Forever alone again. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da, sunt fericita ca a intrat Teo pe mess.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aliceinchains):

Urat din partea lui.
Lasa, sunt destui baieti pe lume. Si el nu merita, e si mincinos, si narcisist.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Narcisişti sunt, în general, persoane interesante, inteligente, puternice, creative, dominante(buni lideri), reci -uneori insensibile-, care se pricep la manipulat, cu încredere în sine şi spontane. Ce poate să nu-ţi placă la ei?
Btw, la avatarul tău e vreo versiune a Albei ca Zăpada?thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Depinde cum e persoana narcisista, daca vad un manelist "baa ssunt shel mai taree valoaree k mine nmn noo areelove strucklove struck" normal ca ma apuca dracii. Si cat de aproape e de realitate narcisismul sau.
Da, e Alba ca Zapada. Nu stiu de ce am pus poza asta, dar imi place cum arata.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Având în vedere că tocmai am făcut o desciere generală mai sus, mă aşteptam să-mi răspunzi conform ei(eventual să modifici ceva, dacă ţi se pare incorect), nu să faci tu alta.
Într-adevăr, are sâni frumoşi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

... nu stiu ce vrei sa spui. Tu ai spus ceva despre narcisisti, ca sunt interesanti si asa mai departe. Iar eu ti-am raspuns pe subiect si anume ca depinde la ce narcisisti te referi.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă refeream la faptul că tu mi-ai răspuns ceva-n genul: 'depinde ce tip de narcisist', ori eu îţi descrisem modelul tipic(deşi, s-ar putea să nu fie cel mai întâlnit, e doar cel pe care-l observ eu cu uşurinţă şi mi se pare că merită ceva atenţie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare minunat ca reinvie cenzura din Epoca de Aur.

| Hasz a răspuns:

In primul si primul rand as dori sa se respecte categoria si daca nu se respecta sa ai contul suspendat.Al doilea lucru ar fi ca au inceput sa vina din ce in ce mai multi prosti pun intrebari tampite si raspunsuri care ar trebui sa fie suspendati pentru ca nu respecta regulamentul.

| BloxxDaButcher a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa fie un fel de buton pe site unde sa blocheze toti idiotii si redusii mintali, dar nu ca butonul actual de ignore, apasand acel buton, alerteaza seniorii de pe TPU sa se uite la raspunsurile lor si la felul cum vorbesc. Cred ca ar fi mult mai usor pentru cei care macar se straduiesc, si care au ceva in cap.