| Pyty a întrebat:

Care sunt lucrurile care ati vrea sa le schimbati pe site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pe data de 28 ianuarie 2008 am intrat prima oara pe site era super...toate puse la locul lor...in schimb in timp sa mai schimbat mie imi placea cum era atunci...singura problema care era, era ca invidia sau bataia pe locuri erau peste tot...n-am ce sa com este totul oksad

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nimic in afara de reclama aiahappyIn rest nimic.TPU este un site extraordinarwinkingPrimesti ajutor mereu, dai ajutor, iti faci prietenii noi.love struck
Eu sunt de mai mult timp aici si imi place foarte mult site-ul asta big grin
Imediat cum am dat de el mi-am facut contlove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unele intrebari care se repeta...

| Flav a răspuns:

Adminii se pot schimba? Doar intreb mah, intreb.

| Parintele a răspuns:

Ar fi placut un chat. Sa nu se mai aprobe intrebari retardate de tipul id-ul lui miley cyrus...etc

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Reclama care apare intre raspunsuri happy atat! laughing

| Lary a răspuns:

Chestia aia rozzzzz! Ma scoate din pepeni si diin toate fructele!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Poate doar sistemul de educare a noilor veniti care incalca regulamentul si schimba cea ce isi doreste acest site, sa fim o comunitate care se ajuta, nu un loc in care sa punem intrebari de genul miRC sau messenger (chat):"Ce mai faceti?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur lucru. Cei care voteaza stupid sa explice de ce au facut-o si care este raspunsul lor inteligent.In rest e ok. Aaaaa, si altceva.La alegerea expertilor TPU, sa se ia in considerare raspunsurile inteligente si folositoare si nu numarul total al postarilor.