| βǿβǿ a întrebat:

Ce cadou as putea lua unui prieten , baiat, de ziua lui de nastere?big grin

help!
funda :*

3 răspunsuri:
| Dariiia a răspuns:

Eu zic sa ii duci bani. E mai ok asa. isi poate lua ce vrea.
Daca nu. Poti sa-i duci un ursulet mare de plus pe care sa scrie best friends.
Ar semnifica mult pentru el, cred.
Sper ca ti-am fost de folos :d

| Robertyz a răspuns:

Cumparai praful de pe toba mare laughing Glumesc.Pai ofera-i ceva ce reprezinta prietenia dintre voi doi.Acum foloseste-ti si tu imaginatiawinking O sa vezi ca dupa cateva minute o sa iti vina multe idei in cap.

| aierdna a răspuns:

Un parfum de exemplu o bratara sau ceva ce poate sa il aiba mereu cu el ca sa-i aduca aminte de tine