| TrixiLestrange a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar unei fete de 17 ani? Ofer funda pentru cea mai buna idee big grin

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Este fata, poti cumpara multe lucruri. Iti dau cateva idei, poti alege una sau sa le combini, in functie de bugetbig grin Asadar:
-cercei
-lantisor
-medalion cu initiala prenumelui ei
-medalion (inimioara, fundita, etc.)
-brosa
-fular+manusi
-piesa vestimentara (bluzita, tricou, etc.)
-agenda 2013
-felicitare
-cadou personalizat (tricou, cana, pernuta etc.)
-flori
-trusa de make-up
-parfum
-husa pentru telefon
-un animalut din plus
-un obiect decorativ
-suport/cutie pentru bijuterii
-inel (daca nu crezi ca e prea devreme)
-rama foto+poza
-lumanari parfumate
-crema de corp/maini
-ulei de masaj
-ciocolata preferata

11 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Bijuterii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're a girl or a boy?
Pei nu prea ma intereseaza dar zic in ambele cazuri:
Fata: Daca sunteti prietene bune, cumpara-i o rochie frumoasa, ceva sa ii placa (nu stiu daca stii ce gusturi are), o trusa de machiar pe care si-o dorea de mult sau-aici trebuie sa stii despre gusturile ei, din nou.
Baiat: un buchet de flori, un cadou placut (ca un parfum, ceva gen romantic)

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

Pai poti sa ii iei un ceas de dama elegant.
Niste bratari de la Avon.
Un pandantiv.
O esarfa.

| moneantonella a răspuns:

Daca este petru o intalnire flori si ciocolata, iar daca este pentru ziua ei o bratara argint sau colier. Sper ca te-am ajutat! Funda!

| ՃԾՃԾ a răspuns:

-cercei
-lantisor
-medalion cu initiala prenumelui ei
-medalion+ lantic
-felicitare
-cadou personalizat (tricou, cana, pernuta etc.)
-flori
-trusa de make-up
-parfum
-un animalut din plus
-inel
-rama foto

| EuSuntBufniţă a răspuns:

Un parfum,cel puţin cele scoase de Fergie sunt absolut geniale şi au un ambalaj foarte elegant,doar că sunt scumpe,sau îi poţi lua un parfum Barbie, ştiu că sună copilăresc, dar AVON le vinde şi crede-mă ca nu sunt la categoria copii, şi nici nu e scump, e 50 de lei. dacă are iPhone, îi poţi lua o carcasă cauciucată cu urechi de iepure în culoarea ei favorită. Deasemenea poţi să îi iei o brăţară cu ceva drăguţ, se numesc charm bracelets, arată cam aşa: http://www.google.com/......tp?/imgres (vezi,se potriveşte cu evenimentul) şi sărbatorita îi poate da chestiile alea jos,să îşi cumpere altele şi să îi schimbe total aspectul şi poate merge cu orice haină. Vorbind de haine,îi poţi lua o bluză moale,comfortabilă, un pulover, sau o bluză cu fermoar pufoasă, sau ceva cu ţinte, că tot sunt la modă.
Sper că te-am ajutat.:*

| rafy21 a răspuns:

Ceva facut de tine... ceva dragut si nu foarte scum...ele nu cauta lucruri scumpebig grin

| ZeUs27 a răspuns:

Depinde din ce calitate ii daruiesti cadoul happy Ii poti lua o haina, un parfum, un inel pus intr-un buchet de flori, o geanta, farduri, accesorii, etc

| Mihaelabrunetica a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un lant de argint cu initiala ei, nu e scump, asa am facut si eu si am dat 20 de lei. Sper ca te-am ajutat.

| Irina_Emilia_2003 a răspuns (pentru Mihaelabrunetica):

De unde as putea cumpăra și eu un lănțișor cu inițială?