| Acidclorhidric a întrebat:

Sfatuitima si pe mine ce cadou as putea sa cumpar pentru "Un an impreuna"?
Si pentru fete si pentru baietibig grin...
Fundita pentru cea mai faina idee.:X:*

4 răspunsuri:
| IoanaSalvatore a răspuns:

Sau daca cunosti pe cineva care face bratari din ata

se numesc bratarile prieteniei happy
sunt foarte frumoase love struck

succes :*

| Andreea_2177 a răspuns:

Eh, uite o idee faina: un glob muzical in care se afla un cuplu dansand :D cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro :) Sa ne zici si noua ce i-ai luat

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O cutiuta muzicala cu o lebaca ornata cu cristale swarovski. Te ajunge cam 100-120RON dar efectul este senzational.

http://www.luxurygifts.ro/......ski-trade/

| haipanene a răspuns:

Pai eu daca as fi in locu tau as face niste tricouri la comanda si as scrie pe ele "un an impreuna" eu asta as facewinking