| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou neobisnuit imi puteti recomanda pentru prietena mea, la un an de relatie? Va rog mult, cat mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Athenaaa a răspuns:

Un lănțișor de argint cu numele ei sau o brățara cu inițială numelui tău plus a ei egal LOVE sau ceva de genul sau știu ca suna ciudat dar faci un puzzle cu o poza de a voastră împreuna in forma de inima si prima parte i o dai acum când faceți un an iar a doua ii spui ca i o dai când faceți doi ani impreuna mie mi se pare drăguț

2 răspunsuri:
| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Un parfum o lenjerie intima de filma de le victorias secret calvin klein

| Popescu_Ramona_1988_hUKl a răspuns:

Buna. Pe cadorino.ro ai cateva optiuni de cadouri personalizate! Sper sa-ti fie de folos!