| deadmoongirl a întrebat:

[funda]Buna! Incurind e ziua de nastere a prietenei mele.Ce cadou as putea sa-i fac? Vreau ceva mai original!

7 răspunsuri:
| AlyAleksandra a răspuns:

Un tablou cu o poza cu voi doua, eu as fi incantata!

| BarOsanu99 a răspuns:

O scandura personalizata cu numele iei.
Ex:
"Te Iubesc Andrea"

| seriosule a răspuns:

In afara de cele mentionate, daca ai bani ai putea sa mergi cu ea sa-si aleaga o perege de blugi(sau ce ii place ei) sau un parfum, depinde c fel de lucruri ii plac... succes!

| DodyDody a răspuns:

Un lantisor in forma de inima pe care scrie BFF si care e rupt in doua o parte o pastrezi tu o parte ea. Sper ca te-am ajutat

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Da-i ceva facut de tine. V-a aprecia;]

| LIKE1 a răspuns:

Doua bratari la fel(Ca cele ale prieteniei)
Tuburi cu sclipici pentru realizarea de bratari sau ce vreti voi
O carte legata cu un snur rosu

FUNDA?

| Cosmina23553 a răspuns:

Ceva personalizat. happy
Ceva de argint cu numele tau.
Un tricou cu imaginea voastra.
Orice thinking Mi s`a facut astfel de cadou si pot spune ca am fost incantata.
Succes! :*