| madalina1714 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac unei prietene care implieste 17 ani! bugetul este in jur de 50-70 lei!
FUNDA

6 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

O bratara de argint. E ceva simbolic si foarte dragut. Sau poti sa arunci o privire si prin magazinele alea cu obiecte personalizate, s-ar putea sa gasesti diferite lucruri care sa iti placa. Gen poti sa iei o sticla de sampanie si sa o duci sa iti personalizeze ambalajul intr-o poza cu voi doua. Sau fa-i un album plin cu poze facute impreuna in diferite momente, alaturi de care sa scrii cate ceva. Un ceas. Un parfum. O poseta. Sau pana la urma, daca nu reusesti sa gasesti ceva, apelezi la ultima solutie: ceva de imbracat si un accesoriu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Un lantisor de argint sau o bratara.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Poți alege bijuterii, parfumuri, cosmetice, haine, lucruri personalizate (căni, rame foto, pernuțe, tricouri și altele), ceva ce știi că are nevoie.
Acum fiecare are gusturile sale, deci nu știu ce i-ar putea plăcea, dar îți recomand să-i iei ceva care i-ar rămâne amintire sau de care s-ar folosi.
Poți să-i faci tu ceva drăguț, caută tutoriale pe we heart it (scrii diy gift).
O zi plăcută și sper că te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar fi frumos sa-i faci un video, ori cu poze cu voi doua, ori cu niste amintiri ceva...Sau ai putea sa-i daruiesti o poza cu voi doua, pe langa lucrurile astea doua, ai putea sa-i iei diverse, ca : Un lantiosr, o bratara, o bluzita ceva...

| Kenya a răspuns:

Poti face un tablou cu un selfie cu voi doua sau un lantisor happy

| Basthet a răspuns:

Bună! Depinde ce-i place. Dacă-i place să citească - o carte. Dacă-i place muzica - un cd. Dacă poartă - o eșarfă.
Succes!