| DanielaCecalev a întrebat:

Ce cadou poti sa-i dau prietenei mele cele mai bune Sabina implineste 14 (Da, sunt prietena ei si nu stiu ce sa-i iau!) (fara porcarii de genu: o fotografie cu ea si cu mine in rama; ursulet; cercei; haine; flori; inimioare; oja:fular si alte chestii care reprezinta tipicul banalitatilor zileleor de azi!

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Parfum.
O carte.

6 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Soro daca nu vrei porcarii dai banii. si las'o pe ea sa isi ia bomboane!

| En3Rgi a răspuns:

Pai ii dai o ciocolata scumpa si niste flori si ii zici ca o iubesti mult si ca ai face orice pentru ea.(iubire in sensu de prietenie)

| Andreeac33 a răspuns:

O carte, un magnet de frigider, o trusa de farduri,.

| Patty03 a răspuns:

Eu personal celei mai bune prietene i-am luat un cufar micut din lemn foartee dragut si in el am pus un ceas cu un biletel pe care scria un citat de prietenie in engleza si i-a placut foarte mult. big grin Poti sa ii iei si tu ceva asemanator. Succes >big grin

| NickyDawn a răspuns:

Ii poti lua o carte, un CD al trupei sale favorite, un parfum, un lantisor ( In Meli Melo sunt 2 lantisoare gen http://www.handcraftedcollectibles.com/bestfriends_breakaway_necklaces.jpg ), o cana, ceva personalizat, o gentuta, o pijama :)). Sper ca te-am ajutat xD.

| Boubayern a răspuns:

Ceva ce intotdeauna s`a plans ca nu are si i`ar placea foarte mult.