| razvan168 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua indragostitilor? un trandafir +? vreau sa evit bijuteriile, ceva legat de poze si ursuletul pentru ca deja i-am cumparat aceste lucruri cu alte ocazii ( ziua ei, anul trecut de VD)

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu mai bine îi faci tu ceva special, gen o felicitare, ceva handmade făcut de tine. Ar fi mult mai frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca un trandafir a mai primit de la tine. poti incerca un buchet de trandafiri sau un buchet de flori si o simpla felicitare in care sa-i scrii ceva frumos..cu florile nu dai gres niciodata.Stii ce cred eu ca are foarte mare importanta? Cum ii oferi cadoul...asta e mult mai important decat cadoul in sine.ce sa zic..Mult succes!

| stark47 a răspuns:

De ce nu ii faci un tricou/pernutza/ceva de genu, imprimat cu o poza cu voi doi?!+ceva dulce scris acolo.cred ca ar fi dragut si ar aprecia mai mult asta decat 3 kg de ciocolata

| IMPL4NT a răspuns:

Iai cartea kama sutra e cea mai buna

| andreeaadi96 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un parfum sau ceva ce isi doreste ea de mult timpwinking