| Daria a întrebat:

Ce cadouri le faceti celor dragi de Craciun?happy

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Mamei mele ii voi lua un ghiveci cu flori. Flori mai rare asta pentru ca ii plac foarte mult
Tatalui meu ii voi cumpara un parfum pentru ca nu mai are mult din cel vechi
Prietenei mele cele mai bune ii voi cumpara o gentuta sport deoarece nu are si niste cosmetice.
Si cam asta fac cadou de Craciun
Numai bine!:*:*

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Ceva simbolic care reprezinta Craciunul, bineinteles. Cred ca mai mult conteaza valoarea sentimentala decat marimea cadoului.

| Static a răspuns:

Haine, jucari, unelte, carti, caiete, reviste, icoane, animalute adevarate, de plus, tablouri, flori, lucruri de utilizat, fion, placa, bigudiuri, machiaj, fard pudra rimel creion de ochi tus, etc.

| emaalexandra97 a răspuns:

Ce vad mai interesant prin magazine

| BuBuLetS a răspuns:

Ce e interesant thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezenţa mea.